pátek 18. července 2014

Ahoj,

Po delší odmlce vám přináším novou dávku Cary a to v kampani pro Pepe Jeans! Dál určitě sledujte Cary instagram ZDE ! a ZDE! si její fotky z instagramu dokonce můžete stáhnout. 
Ještě než se pustím do nahrávání fotek vám shrnu nejnovější zprávy a budu doufat, že jste je ještě nikde nečetli.

Cara byla obsazena do filmu Timeless v hlavní roli. Film je kratší a bude uveden ke konci letošního roku v rámci série "Playhouse present". Cara si zahrála mladou ženu, jejíž snoubenec bojuje za britskou armádu v Afghánistánu. To jí sblíží s její prababičkou, která přišla o manžela kvůli válce. Bohužel Cařin herecký výkon nikoho moc neohromil, prý je moc prkená. Mě osobně to tak hrozné nepřipadá, talentovaná herečka z ní nejspíše nebude, ale šanci na zlepšení určitě má.


Dále jsem četla o vyjádření Cary ohledně její sexuality moc jasno mi v tom, ale neudělala pochopila jsem to tak, že většina mužů je podle ní prasata myslící jen na sex a než najde toho slušného bude si užívat se ženami. A já se jí někdy opravdu nedivím. Teď budu Caru citovat co řekla v jedno rozhovoru “Jsem mladá, a tak se prostě bavím. Nerada bych si hrála na někoho, kým nejsem,” ... “Fakt neřeším, co si o mě kdo myslí. Užívám si. Vím, co dělají lidé v mém věku a myslím si, že bych lhala, kdybych řekla, že se nemám dobře.” ... “Legrační je, že mezi mými přáteli vždy převažovali kluci. Ve školních letech jsem byla pořádná uličnice a společně se mnou i mí kamarádi. Ale teď fakt nevím, co s tím. S věkem se to všechno změnilo. Pořád mám svoje staré kamarády ze školy. Ale od té doby jsem nepotkala žádného muže, který by se chtěl jenom kamarádit,

A teď už ke zmiňovaným fotkám pro Pepe Jeans tady jsou ...Žádné komentáře:

Okomentovat